seoses bussi/trammi/trolliukse vahele jäämisega tuleb miul meelde 2 seiku. ükskord mu sõbranna kiirustas bussi peale, sest nägi, et buss oli kohe minekul. tal oli viiul käes ( kusjures oli see kooli viiul) , pani selle uksa vahele ja see jäigi sinna, buss hakkas sõitma ja ta käsi jäi käepideme vahele, teselt poolt tõmbas üks mees ta viiulit.

tegelikult oli ikka suures šokis, aga järgimõelda on naljakas.
istusin tallinna bussis, täitsa ees jabuss oli kohe minekul, siis üks vana daam kõndis nii, rahlikult, väärikalt bussi juurde hakkas sisse tulema ja bussijuhist vanamees pani samal ajal ukse kinni, daamike jäi ukse vahele ja pistis kiljuma ja see bussijuht ei kuulnud. me vennaga olime kõveras, tõesti .
siis, koolis, üks "olen-lahe-linnakas-joon-ja-suitsetan" tüdruk kõnnib ja keegi ehmatas teda, siis tuli sealt selline mehekarjatus, et tükk aega olime kinni.