EEVA naistekas

Pühapäev, 19. April 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

  • Esileht
    Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
  • Blogid
    Blogid Kuvatakse kõik blogid.
  • Sildid
    Sildid Kuvatakse kõik sildid.
  • Blogijad
    Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

What a wonderful life it is : Snapshots

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
  • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Natukene elust, olust ja tegemistest .. Nagu te teate olen ma viimased kaks päeva käinud hambaarsil ja lähen ka homme kell 09.30. Mõtlesin teiega jagada oma lugu ja miks on sellest saanud minu suurim hirm. Tegelikult kartsin juba väiksena hambaarste ja kippusin hambaarsti hammustades ja röökides minema tormama sealt toolilt.. Seega tõmmati mu tagumised hambad välja kunagi üldnarkoosiga!

Kui vanemaks sain siis mõistsin kui oluline on hammaste tervis ning käisin ( küll nutt kurgus ) aga regulaarselt hambaarstil kuni ühe päevani mil mu kahel esihambal tekkis närvipõletik ning valu oli TAPPEV! Käisin siis arstil ja ta tegi mulle niii, niii, nii palju haiget, sest põletikuga ei ole tuimestus piisav ning kui juba keelega hambaid katsudes valus oli siis võite ette kujutada kui valus oli puurimine. Isegi arstil oli minust kahju ja õel ei olnud muud teha kui mu pisaraid pühkida ja sõnadega lohutada. Peale seda on tekkinud mul jälle selline hirm mida taltsutada on suhteliselt raske. Õnneks olen suuteline end kokku võtma ja ilusti augukesed ära likvideerima.. Millised on teie suhted hambaarstidega?

b2ap3_thumbnail_snapshot10.jpg b2ap3_thumbnail_snapshot11.jpg

Üks päev kui töölt koju tulin siis blokeerisid pardid kõnnitee ära ja ma ikka mitu minutit seisin ja jälgisin neid.. Tulid aina lähemale ja lähemale ja kui liigutasin siis astusid kaks sammu tagasi. Meil on maja kõrval täpselt väike ojakene kus nad pidevalt käivad ja seekord mõtlesid ka kõnniteele uudistama tulla. Lõpuks pidin neid ehmatama, sest kaua ma ikka seisan ja külmetan? :D Ei väga vahvad tegelased on.

b2ap3_thumbnail_snapshot12.jpg b2ap3_thumbnail_snapshot13.jpg

Meie tuhkrupoisid magavad öösiti ilusti puuris, sest öörahu on öörahu. Ja enamasti nad magavad rahulikult terve öö ( keskmiselt magab tuhkur päevas kuni 18-20 tundi ). Üks hommik oli Atukas juba enne meie ärkamist valmis välja saama. Kui siis ennast ülesse ajasime ootas meid ees vahva kino! Paks magas veel sügavat und ja rippus täpselt niimoodi pea alaspidi kiigest välja. Kuidas niimoodi magada saab? Ebanormaalne tüüp. Atukast saime ka hea pildi kui ta meie tähelepanu üritas püüda hammastega puuri ust kangutades. Mainin siia igaksjuhuks uutele lugejatele, et ülejäänud päeva on meie loomad vabalt toas ja ainult tudutakse puurides :)

b2ap3_thumbnail_snapshot14.jpg

Ka Frankie poseeris ilusti üks päev.. Tal on nüüd peale kestavahetust kõik korras. Sööb jälle isukalt ja teeb akrobaatikat! Ja mulle tundub, et ta on ikka palju suuremaks kasvanud kui ta enne kestumist oli. Lugesime internetist, et sõltuvalt tingimustest võivad nad lausa 20cm suuruseks kasvada kuigi enamus neist seda ei tee. Ei tea kas varsti peab talle vanni ostma?

Aga praeguseks ilusat õhtut ja kes veel seda teinud ei ole siis võtke kindlasti osa ka minu Giveaway'st! LINK

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Triinu Liis What a wonderful life it is : Snapshots