EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

FAVOURITE BEAUTY PRODUCTS || ASK ME

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Nüüdseks juba mõnda aega kasutuses olnud toodetest on mul täielikud lemmikud välja kujunenud. Kõik, mis nendel piltidel näha, on enamasti osa minu igapäevameigist/rutiinist. Mõnda neist kiidaks veel eriti! Seekord aga mõtlesin, et küsin hoopis teie käest, millisest tootest võiksin ma pikemalt kirjutada? Ühe postitusena läheks jutt ikka väga väga pikaks, nii et kui teile mõni nendest toodetest huvi pakub, siis andke mulle julgelt all kommentaarides teada, millest ma arvustust teha võiks või kui soovite lihtsalt midagi küsida nende kohta, siis vastan hea meelega :).

 

Pean muidugi mainima, et tänasest läks mu elu täiel kiirusel käima. Päevases õppes ülikoolis + poole kohaga tööl. Juba praegu on eesolevad päevad hirmutavalt pikad, aga ma annan endast parima, et teile ikka aeg-ajalt mõnusaid postitusi kirjutada. Ja muidugi jällegi vastan igasugustele küsimustele (kui teil peaks neid tekkima) seoses kooli, tööga jms, nii et andke aga tuld! 

Ja muidugi soovin omalt poolt teile kõigile ilusat sügist ja edukat kooliaastat tudengitele! :)

image image image image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Liis Paalits FAVOURITE BEAUTY PRODUCTS || ASK ME