EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

FOLLOW ME ON SNAPCHAT

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Olen viimasel ajal kuidagi nii eemal olnud omadega sellest blogimise teemast. Paljud asjad on hetkel nii segased isiklikus elus ja polegi kuidagi seda õiget blogimise tuhinat peale tulnud. Ja noh, eks kõige suurem probleem ole ikka see, et mul lihtsalt pole inimest, kes minust pilte teeks, sest jah, as u all now, Marko on kaitseväes ja mu õde on nüüd palju rohkem tööl, kui mina ja vabad ajad ikka üldse ei klapi meil. Seoses sellega vasardab see statiivi ostmise vajadus mu peas veel rohkem. Ma loodan, et see mure saab ruttu ruttu lahenduse ja varsti olen taas täies hiilguses blogilainel. Seniks aga saate mu tegemistel silma peal hoida Snapchatis, sest sinna olen viimasel ajal kõige rohkem pilte üles pannud. See u there! ;)

 

image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Liis Paalits FOLLOW ME ON SNAPCHAT