EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Kiire, kiire aeg

Postitas blogisse: Miss Reti
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Aasta hakkab jälle lõpule jõudma ning kohe-kohe on käes jõulud. Viimasel ajal taas kibekiire olnud ning pole aega olnud blogimisega tegeleda. Tänane sissekanne räägib ühest erilisest sündmusest. Jah, lõpuks ometi see juhtus. Sain esimese sõrmuse sõrme. Nüüd tuleb kiirest jätkata planeerimist, sest enam pole palju jäänud - umbes kuus kuud veel. Juba ma planeeringi meie pulmareisi. Ilmselt tuleb see Kreekasse. Lihtsalt ei jõua ära oodata.

Jõulud on kohe käes. Mul ei ole veel kõiki kingitusi ja pole välja mõeldud toidulaud - see kõik on minu õlgadel ja aega on nii vähe. Lisaks veel kool ning töö. Oeh, saaks juba see aasta läbi.

Ilmselt enne uut aastat rohkem blogima ei jõua, aga peale seda on jälle aega :)

Olen Reti, 20-ne aastane Tartu neiu, kelle blogist võite leida nii ilu- kui eluolupostitusi. Samuti aeg-ajalt lisan ka häid retsepte :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Reti Kiire, kiire aeg