EEVA naistekas

Reede, 12. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Jälle midagi uut riidekappi. :)

Postitas blogisse: Miss Reti
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Eile tuli ka Tartus lumi maha, seega oli vaja mul kiiresti tegutseda. Tarvis oli saapaid. Alustasin nagu ikka Kaubamajast, seejärel Taskust - saabastest polnud jälgegi. Siiski otsustasin korraks sissepiiluda Lindex'isse. Ja leidsin endale vinged retuusid. Sukeldusin taas saabaste otsingusse ning otsustasin minna Eedenisse. Seal oli mingi saapapood, mille nime ei tea, aga esimesed saapad, mida ma nägin ja jalga proovisin, tulid koos minuga koju.

Retuusid Lindex(19,95€) ja saapad(31,2€)

Olen Reti, 20-ne aastane Tartu neiu, kelle blogist võite leida nii ilu- kui eluolupostitusi. Samuti aeg-ajalt lisan ka häid retsepte :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Reti Jälle midagi uut riidekappi. :)