EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Viimase aja tegemised

Postitas blogisse: Miss Reti
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Veits pikem vahe jälle jäänud blogimisele sisse, ning paljud postitused on ootel. Täna siiski teen postituse kingitusest. Käed-jalad on tööd täis - koolitööd, töö, uued koolitused, jõulud lähenevad helikiirusel..Ja lisaks saab mul Martiniga viis aastat täis. Mõtlesin seekord, et teeks väikese kokkuvõtte meie viiest aastast. Otsisin ilusat albumit, kuhu saaks ise kleepida ja leidsin selle Photo Point'ist

 

image
12 €

Nüüd alles hakkas raskem töö - pidin hakkama valima pilte. Tegelikult meil polegi neid nii palju, või noh pilte on palju, aga koos me neil ei poseeri. Pildid ilmutasin ka Photo Point'is.

image
Selline on esimene lehekülg


image

Seda albumit ei olnud üldse raske teha, aga siiski nõudis see omajagu aega. See on see, mille peale suurem osa aega on kulunud.

Järgmine postitus tuleb üsna varsti, ja taas ilumaailmast.

Olen Reti, 20-ne aastane Tartu neiu, kelle blogist võite leida nii ilu- kui eluolupostitusi. Samuti aeg-ajalt lisan ka häid retsepte :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Reti Viimase aja tegemised