Mina ei saa aru kuidas saab minna sättimisele-meikimisele 2-3 tundi, ausalt.
Vaevalt keegi iga hommik end nii kaua meigib-sätibki. Kuid enne mingit pidu on see aeg täitsa mõistetav mu jaoks. Dušš, karvade eemaldus, pärast veel kuivatamine, kreemitamine, föönitamine, riiete, ehete valik, soengu tegemine (mis minu jaoks kõige keerulisem, kuna kipun kogu aeg lahti võtma teistmoodi sättima neid) meikimine, ehk veel enne seda ka mask juustele ja nöole jne. St kui nullist alustada ja igasuguseid erinevaid protseduure teha, siis kaks-kolm tundi on köömes. Äkki nüüd natuke mõistad.