Ise üritan meikimisharjumusest lahti saada, kuigi mõni päev ikka on õudne tahtmine ripsmedussi panna, aga katsun ikka ilma. Mu eesmärk on see, et inimesed näeksid mind loomulikuna ja et ma meeldiksin neile sellisena, nagu ilma meigita olen. Tahan öelda seda, et ei kiindutaks minu krohvikihti vaid minusse.
Teisalt jälle tahaks natukene abivahendeid kasutada, et nägu ilmekamaks muuta, aga jälle nii ei tahaks, et inimesed vaatavad "oi, kui ilus tüdruk" ja siis ükskord tulen ilma meigita vastu, nagu teine inimene.
Mis teie arvate?
PS: "Ei meigi ennast"-pean sellega silmas, et ei kasuta nt silmapliiatseid jms. Kui kasutad nt ainult peitepulka ja huulepalsamit, siis käib Sinu kohta siiski kolmas vastusevariant.