hetkel, suvel ei kasuta üldsegi, vaid huulebalsamit UVkaitsega., ja kui boyfriendiga kokku saan siis natuke ripsmedušši ja kõik:) Ja koolis:D ega see kool ka nii eriline pleiss pole, seal käiakse ju siiski õppimas, huulebalsam ja ripsmedušš ja voilaa..

ma ei ole suur make-upi fänn, vähemalt nooruses külll mitte. ei soovi oma nahka rikkuda, kuigi jah, tänapäeva makeupi tooted pigem ravivad kui kahjustavad( on ka erandeid).

aga see-eest meeldib mulle kreemitamine, nii mõnus. üldse ei kannata kui nägu või keha või käed vm on kuivad

aga keegi oskab soovitada mingit hästi hästi hästi head kehakreemi-ihupiima mis ka lõhnaks superhästi (n'äiteks kookose või shokolaadi)järgi, ja mis niisutaks? ja umbes 100-150 kr. piiri sisse jääks?