EEVA naistekas

Laupäev, 09. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Motagne Jeunesse maskide võitja

Postitas blogisse: IluExpress
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Taaskord on üks loosimine lõppenud ning sellest loosimisest sain ma teilt väga-väga palju häid nippe näohoolduseks. Nagu näiteks kohvipaksuga näo koorimine, meemaskid, suhkrukoorijad. Kommentaaride seas leidus ka "nippe" mis tõid mulle naeratuse näole, nagu näiteks kurgi maks :) Ilmselt oli see kirjutaja väike kiirustades tulnud veake, kuid vaadake, milliseid naljakad sõnad moodustuvad kui tähed kogemata vahetusse ajada.. :)


Kõige põhjalikuma vastuse andis aga tänane võitja ning selle pisikese vaeva eest, mis ta nägi premeeriksin teda hea meelega kahe Motagne Jeunesse maskiga, mis saavad hoolt kanda tema näo eest ning mina võtan kasutusse nipid mida tema mulle jagas.
Kuid kaua ma ikka keerutan, seekordne võitja on:
image

Palju palju õnne Sulle, võtan Sinuga peagi ühendust! :)

Ning aitäh veelkord teile kõigile väga vahvate nippide eest, hea meelega koondaksin kõik vastused ja teeksin neist eraldi postituse, kuidas selline mõte tundub? ;)

Eliise

Olen Eliise Tartust, tegelen iluuisutamisega ja armastan ülekõige shoppamist. Minu blogi on kindlasti huvitav neile, kes soovivad lugeda toodete arvustusi ning mõningaid nippe, mis on iluga seotud.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Kööginurk Magusroad Eliise Motagne Jeunesse maskide võitja