EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kasutatud sülearvutid võimaldavad raha kokku hoida kvaliteedis järeleandmisi tegemata

Sülearvuti ost on alati mõnevõrra keeruline protsess, eriti kui eelarve on piiratud ja tahaks võimalikult soodsalt saada võimalikult head sülearvutit. Kui eelarve pole piiratud ja soov on soetada töökindel ja võimekas töövahend, siis on valik loomulikult väga lihtne - tasub kindlasti vaadata uute äriklassi sülearvutite poole nagu näiteks Dell Latitude ja Dell Precision mudeliseeriad, HP Elitebook ja Probook mudeliseeriad või Lenovo Thinkpadi X, S, L mudeliseeriad. Loomulikult on pädevaid äriklassi sülearvuteid ka Fujitsu’l ja Panasonic’ul ning ära ei saa unustada ka Apple Macbook’e, mis suurepärase disaini ja kasutusmugavusega on paljude arvutikasutajate jaoks osa elustiilist.

Tänu kõrgele kvaliteedile ja töökindlusele tulevad kõik need sülearvutid uuena reeglina pika kolmeaastalise garantiiga või siis veelgi pikema garantiiga, kui on soov soetada juurde pikendatud garantii (3-lt aastalt 5-le aastale).

Tagasihoidlikuma eelarve puhul on valikuvõimalus paraku oluliselt väiksem. Valikusse jäävad kas uued odavklassi sülearvutid või äriklassi vähekasutatud sülearvutid. Mõlema hinnaklass on samas suurusjärgus aga kumba siis ikkagi eelistada?

Esimese mõttena tuleb paljudel pähe, et uus on ju ikkagi uus, uus on kindlasti parem. Paraku pole antud valdkonnas uus alati parem, see uus võib töölepingu lõpetada oluliselt varem kui kasutatud äriklassi sülearvuti kuna kasutatud sülearvutid on vastupidavate ja tugevate korpustega ning sülearvutites kasutatud komponendid kvaliteetsemad, mis tagavad pikema eluea.

Kui äriklassi kasutatud sülearvutid on soetatud usaldusväärsest ettevõttest, eelnevalt puhastatud, kontrollitud ja hooldatud ning tulevad garantiiga, siis nende soetamine on igati turvaline ja õige otsus.

Elektroonika24 meeskond on kasutatud äriklassi sülearvutite müügi ja hooldusega tegelenud juba kümmekond aastat ja selle aja jooksul on kvaliteetsed äriklassi kasutatud sülearvutid leidnud tee tuhandete klientideni Eestis. Sealjuures on paljud kliendid (koolid, ettevõtted, eraisikud) peale esimest ostu teinud ka teise ja kolmanda ja neljandagi kuna kasutatud sülearvutid on vastanud igati nende ootustele.

Miks siis äriklassi kasutatud sülearvutid ikkagi on hea valik?

- Võimalus säästa 2-3 korda uue äriklassi sülearvuti hinnast
- Katab jõudluse poolest ka nõudlikuma arvutikasutaja vajadused
- Paremini läbimõeldud jahutus, millest tulenevalt on sülearvutid vaiksemad
- Dokkimisvõimalus ja suurem valik lisasid (nt ID-kaardilugeja)
- Kvaliteetsed komponendid ja vastupidavast materjalist korpused
- Enamjaolt hea vaatenurga ja valgust mittepeegeldava mattekraaniga
- Peavad vastu pikki aastaid, vähemalt 5-7 aastat
- Garantiisse saabuvate kasutatud sülearvutite protsent on alla 1%

Miks soetada kasutatud sülearvutid just Elektroonika24’st?

- Elektroonika24’l on Tallinnas esindussalong, kus saab ise veenduda kõigi pakutavate toodete kvaliteedis. Sind ootab üle 700 kasutatud süle- ja lauaarvuti, monitori ja projektori ning lisaks hulgaliselt audiotooteid.
- Elektroonika24 on E-kaubanduse Liidu liige ja omab „Turvaline ostukoht“ usaldusmärgist, seega tegevus vastab kõrgetele kvaliteedistandarditele, seadusandlusele ja headele tavadele.
- Kliendid on andnud kõrge hinnangu meie toodetele ja teenustele nii Google kui Facebook arvamustes.
- Kõik kasutatud sülearvutid on eelnevalt puhastatud, kontrollitud ja hooldatud ning omavad olenevalt mudelist garantiid suisa kuni 1 aasta.

Äriklassi kasutatud sülearvutid võimaldavad kokku hoida raha ja ostes säästad ka loodust!

Elektroonika24


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Pere & vaba aeg Kasutatud sülearvutid võimaldavad raha kokku hoida kvaliteedis järeleandmisi tegemata