EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

INTERVJUU! Kosmeetik Maria Hintser: nahka on võimalik ka ülehooldada

Kategooria: Intervjuud

Maria Hintser

Kosmeetik Maria Hintser töötab Tartu ilusalongis Ilulaegas ning kasutab oma töös Decleori sarja tooteid.  Maria oli nõus tutvustama EEVA lugejatele oma tööd ning jagama häid nippe ja soovitusi, kuidas oma näonaha eest hoolitseda.

Kuidas ja millal kosmeetiku elukutse enda jaoks avastasid?
Kosmeetikuna olen töötanud juba pea kolm aastat. Kosmeetiku erialale soovisin end pühendada juba väga noores eas,  teadmata, mida antud töö täpsemalt kujutab. Emaga koos ilusalongides käies tekkis üha suurem huvi ning juba põhikooli lõpus olin kindel, et astun kosmeetikakooli.

Loe edasi: INTERVJUU! Kosmeetik Maria Hintser: nahka on võimalik ka ülehooldada


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

INTERVJUU! Noor moelooja Timmo Vahar: eesti naine on loomult tugev ja ilus

Kategooria: Intervjuud

Timmo Vahar

Timmo esimene moelooming jäi keskkooli aegadesse - ta astus üles konkursil MoeP.A.R.K. ning võitis selle oma vanusegrupis. Nüüdseks on ta oma kollektsioone mitmete teiste seas näidanud ka ERKI moeshow´l ja FIBITil.

Palun tutvusta end lühidalt - millega tegeled?
Olen noor vabakutseline moelooja. Peale keskkooli läksin õppima rätsepa ametit, millele lisandus ka veidi stilistikat. Kool jäi viimasel kursusel küll pooleli kuid samas oskused sain omandatud. Praegu tegelen mitme projektiga. Esiteks teen tellimustöid. Samuti teen koostööd kostüümi laenutusega nimega Kostüümikontor, kuhu õmblen ja disainin oma asju. Kavandan ka uut kollektsiooni, mida ehk sügisel lavalaudadel näha saab. Olen proovinud moeloomist kombineerida oma igapäevase tööga kangapoes ning pean tõdema, et asi läheb ootuspäraselt. Kui vahepeal tekib vaba aega, siis need sisustan enda pusade tootmisega ning raamatute lugemisega.

Loe edasi: INTERVJUU! Noor moelooja Timmo Vahar: eesti naine on loomult tugev ja ilus


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

INTERVJUU! Blogija Triinu Liis Raudmägi: iga naine peaks vähemalt korra elus olema armunud!

Kategooria: Intervjuud

Triinu Liis Raudmägi

Triinu Liis Raudmägi on noor naine, kes armastab blogida ilu- ja elustiiliteemadel. Ta  hakkab silma oma positiivsusega ning on oma mitmekülgsete tegemistega suurepärane eeskuju kindlasti paljudele naistele.

Triinu Liis, palun tutvusta end lühidalt - millega tegeled?
Olen temperamentse, armastava ning agressiivse, kuid andestava loomuga naine. Ma püüan olla iga päev õnnelik ja rõõmustada ka pisiasjade üle. Omapäraseks teeb mind, ma arvan, minu pisikene kasv - olen kõigest 153 cm pikk!
Alates 2011. aasta algusest töötan müügipartnerina Tallinna ühes suurimas kinnisvarabüroos Epicenter (Endine RE/MAX Professionals). Seal olen spetsialiseerunud elamispindade klientuuri teenindamisele. Tegelen pidevalt enesetäiendamisega ja õppimisega, et saada selles, mis ma teen, alati paremaks.

Loe edasi: INTERVJUU! Blogija Triinu Liis Raudmägi: iga naine peaks vähemalt korra elus olema armunud!

Postitas 01/02/2013 19:03 by monica #220068
Väga lahe intervjuu ja väga asjalik blogi, üks lugeja minu näol kindlasti juures

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Intervjuud