A vaharibadega on üldiselt nii, et see nahk, kust karvu eemaldad, peaks olema kuiv enne, sest kui on niiske või rasune, siis vaha ei hakka korralikult külge. Ja see ka muidugi, et seda tuleb ikka hästi karv vastu ka suruda, või selles suhtes, et... noh mitte lihtsalt peale asetada...
Kaenlaalustel kasutan ise muidu Venus pardlit, aga jalgade vahatamisel olen seda vaha asja täheldanud, et tuleb siluda karvade külge...
Ja Venus on muidu päris ok, tal need niisutavad ribakesed küljes ju ja puha, aga muidugi kasvab suht kiiresti tagasi jah see karvastik. Mul veel hoopis see probleem pardliga, et mul on vasaku kaenla all kõrgem sünnimärk ja vahel lõikan sinna sisse