Hei hei!
Pole nüüd mõnda aega kirjutanud. Nimelt käisin nädalavahetust veetmas Pärnus, täpsemalt Krapis koos vanematega. Ilm oli lihtsalt suurepärane ja meri - nagu vannis oleks. Krapi on telkimisala Ikla piiripunkti lähedal, Treimani külas.
Esimesel päeval olid mõnusad suured lained, mis jõudsid kohe märjaks pritsida kui varvas vette sai pistetud. Päikest sai ka korralikult võtud, isegi liiga palju 11-st 5-ni, eks ta nahale natuke liig ole, aga mereääres ei tunne lihtsalt seda kuidas päike võtab, sest jahe meretuul ei lase nahal kuumaks minna. Õhtul tõime metsast puid ja tegime lõkke, muidugi ei puudunud grill, mida ma sel aastal olen kuidagi eriti vähe saanud. Kõhud täis, läksime randa päikeseloojangut vaatama, mis oli lihtsalt imeline!
