EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

THIS WEEKEND

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Jaaa, minu paaripäevane paus blogimisest tekkis kõige kõige parema põhjuse pärast üldse - Marko sai linnaloale! Tegelikult ootasin ma teda salamisi juba terve see nädal, sest lootus oli nii suur, et peale metsanädalat võiks ju ikka koju saada. Reede hommikul ei saanud ma ärevusest isegi magada, kuigi ma polnud isegi üldse kindel, kas ta koju saab. Terve päeva ootasin, aga mitte midagi ei olnud kuulda, kuni kell 6 õhtul tuli sõnum, et ta ei saagi välja.. Mina muidugi kohe murdusin ja hakkasin nuta, sest ma olin nii valmis selleks kojutulekuks ja pettusin nii hullult.. :D. Mõned minutid hiljem kuulsin, et välisuks keeratakse lukus lahti ja pole vist raske arvata, kes see oli. Vot nii tullakse koju :). Ma pole ikka ammu nii õnnelik olnud, kui sel hetkel. Ja üldse kogu see nädalavahetus oli üks parimaid sel suvel. Aitäh aitäh aitäh mu kallis!!

 

image image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits THIS WEEKEND