EEVA naistekas

Reede, 12. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Oh, all those wild berries!

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Forest is full all kind of berries this year, at least in Estonia! Usually I don´t like to pick myself, it just takes forever until I get something, but luckily my mom and sister loves to pick berries up a lot! I prefer to pick mushrooms, this way my bucket is quickly full, because they are just so much bigger. But still I´m such a forest girl, I just love to be in the nature!

 

image

Sel aastal on metsad täis kõiksugu marju! Ausalt öeldes ma ise ei ole suur korilane, lihtsalt ei ole jaksu kolm tundi metsas olla, et ämber mustikaid täis saada. Õnneks aga veedavad selle aja noppides suurima hea meelega mu ema ja õde, seega oleme hästi varustatud. Mina eelistan korjata seeni, sest nende puhul on tulemus lihtsalt kiirelt näha. Üleüldse olen suur looduse armastaja ning veedan hea meelega metsas aega!

image image image

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Eneli Oh, all those wild berries!