EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Pulm ja motofestival

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei!
Reedel leidis aset kaua oodatud pulm. Iseenesest mõista viisaka inimesena mul ühtegi pilti pole. Kohal olid tellitud fotograafid ja eks mingi aeg saadetakse ka meile midagi vaatamiseks.

 

Pulm oli väga tore, lõbus ja ilus. Isegi ilutulestik oli võimsam, kui mina olen harjunud uut aastat vastu võttes nägema :D

Aga nüüd avaliku ürituse ehk motofestivali juurde. Plaan sinna minna oli meil ammu olemas. Saigi siis järgmisel hommikul otse pulmapaigast mindud. Suure kiiruga unustasin isegi oma jaki mõisa garderoobi.

Seekord otsustasime rendist haagissuvila võtta, ei teadnud ju mis sellest ilmataadist oodata oli. Korjasime ka lapsed peale ja sõit võis alata. Suvila oli paras monstrum, isegi kõrvalistujana oli tunda, et midagi eriti rasket on sabas.

Suvila rentimine oli ikka väga hea otsus! isegi wc ja dušš olid sees olemas. Ma ei kujuta ettegi, millised need sinised õuevetsud olid sellise rahvamassi peale :D Lapsed olid ööbimispaigast eriti sillas. Tegelikult oleks jube tore, kui päris endal selline suvila oleks.

image 

Sündmuspaik oli mõnusalt porine. Ilm oli muidugi hea, soe ja päikesepaisteline. Seekord olid lapsed kuidagi jonnakad ja virilad. Teps mitte ei tahtnud raja ääres passida. Ikka tikkusid suvilasse. Võib-olla luges see, et haagissuvila oli liiga äge, et sellest pikemalt eemal olla? Või polnud rada piisavalt kompaktne, et ühest kohast saaks tervel sõidul silma peal hoida? Rada oli pikk ja kui ühe koha peal seista, siis nägigi ainult seda, kuidas kõik sõitjad üht lõiku läbivad. Mäe otsa ronides oleks aga pidanud binokkel ühes olema. 

Enamus aja raja ääres veetsingi nii, et üks laps ühe või kaks last kahe jala otsas:

image

Mäkketõus oli paremini jälgitav ja laste kaasamiseks hakkasime kihla vedama: "kas see motikas jõuab üles või mitte". Nii oli kõigil huvitav vaadata. Mul muidugi oli mäkketõusust ühest ammusest ajast teine ettekujutus jäänud: vähesed saavad üles ja enamus kukuvad mäest alla. Seekord oli vastupidi. Ei tea kas rada oli kerge või olid kõik lihtsalt kõvad mehed.
image

Koju sõitu oli meil kokku umbes kolm tundi. Kui lapsed veel pisikesed olid, jäid nad pikkades autosõitudes magama. Nüüd, isegi siis, kui lõunal pole magatud ja õhtu on pikaks veninud, ei maga nad autos üldse. Eks peab siis igasugu lõbustusi välja mõtlema. Peale tavapäraseid sõnamänge on meil nüüd uus: "kes suudab kauem tasa olla, on võitja". Väga hea mäng, ei tea miks ma varem selle peale tulnud pole! :D

Ei tea kas ilmad lähevad veel ilusaks või mitte? Tahaks ikka sellel suvel (suvi või asi!) rannas ka ära käia!

Mida teie nädalavahetusel tegite?

image


Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Merje Pulm ja motofestival