EEVA naistekas

Teisipäev, 16. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Country girl

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

This dress and hat are thrifted, such a bargain, this dress was only 0,80€ and I just showed you that in my thrift haul post (link). At first I thought that this dress is so funny and it really reminded me a dress what my grandmom had when I was little. I still decided to try it on and oh god, it´s so comfy, I even can´t believe that! It really hughed my body and it felt so good, even if I look like total country girl, I still love it! How do you like it?

Nii kleit kui kaabu on kaltsukast leitud ja see kleit maksis vaid 0,80€, näitasin seda ka enda hiljutises postituses, mille leiate siit (link). Alguses tundus see kleit väga naljakas ning meenutas mulle lapsepõlve, mil vanaema kandis selliseid kleite ja kitleid. Proovisin aga kleiti selga ja oh imet, see on niii mugav! Lausa uskumata, tõesti! Kleit nagu oleks kallistanud mu keha, isegi kui näen selles välja kui täielik lüpsja-Eneli, siis aina enam hakkab see mulle meeldima! Kuidas teile meeldib?

image image image
 

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Eneli Country girl