EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

BLACK & WHITE

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Kuhu küll aeg kaob?! Olin juba mõtetes ennast unerežiimile sättinud, kui meenus, et lubasin siia täna uue postituse üles panna. Aga parem hilja, kui mitte kunagi, nii et siin ta on!

 

image image image image image image

image
Dress, earrings - Takko / Sandals - H&M

 

Kannan nendel piltidel ühte oma selle suve lemmikut riideeset, mille soetasin Takkost 6,99€ga. Kuna ma olin sellist wrap-stiilis kleiti juba nii ammu tahtnud, siis rõõm oli muidugi suur, kui ühel hetkel tööl saali koristades silma jäi, et see kleit oli allahindlusesse läinud ja täpselt minu suurus veel alles oli. Nii ta siis ühel õhtul minuga töö juurest kaasa tuligi, kuigi pean kurvastusega ütlema, et enamjaolt on ta ikkagi kapis seisnud, sest et #eestimaasuvi. Aga kuna tegemist on sellise üsna klassikalise musta kleidiga, siis ilmselt leiab see ka sügisel-talvel-kevadel kasutust kuni uus ja loodetavasti parem suvi jälle käes on.

Panin oma outfiti juurde seekord sandaalid, kuigi ma kujutan ette, et kõrgete kontsadega oleks pilt hoopis vingem ja ilusam! Sandaalid valisin aga sellepärast, et tahtsin oma Lookbooki võimalikult lihtsa ja casual'na hoida. Järgmine kord juba teistmoodi!

|| Kuidas teile selline look meeldib? On veel keegi suur wrap-kleitide austaja? :)

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits BLACK & WHITE