EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

SO MUCH LOVE

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Super nädalavahetus möödas! Mainisin teile ka siin vahepeal, et Markolt tuli kolmapäeval rõõmusõnum ja see seisnes muidugi selles, et esimene linnaluba ootas. 27h saime koos veeta ja rõõmu oli lihtsalt nii palju. Aeg läks küll super kiiresti, aga nii palju häid emotsioone saime me mõlemad sellest nädalavahetusest, nii et nüüd on ka rohkem motivatsiooni järgmised nädalad edukalt mööda saata. Ütlen ausalt, et armastus on üks vägev tunne! Raske on küll mõelda vahepeal, et 23. maini on veel pääris palju aega, aga hea on mõelda, et kui see päev lõpuks käes on, siis on nii palju head tulemas.

Saab ilmselt päris põnev olema koos samas ülikoolis käia ja vaikselt oma unistusi ellu viima hakata. Jaaa, ma ei olegi siia veel kirjutanud, et sain neljapäeval veel ühe toreda sõnumi ehk siis sügisest ootab mind Tallinna Tehnikakõrgkool! Lähen õppima rõiva- ja tekstiiliala ressursikorraldust ja kuigi enamus inimesi ei saa esimese korraga kohe arugi, mis ma neile just ütlesin, siis minu enda jaoks tundub see nii põnev eriala. Põhimõtteliselt on ühendatud 2 mind väga väga huvitavat teemat, nii et ma usun, et kui selle ära teen, siis saan enda jaoks ka väga paljud asjad selgemaks. Nüüd ootangi tegelikult pikisilmi sügist, sest siis läheb mul ilmselt elutempo umbes 5 korda kiiremaks kui praegu ja ma loodan, et see 23. mai jõuab ka rutem kohale. Nii ootan tulevikku ja kõike põnevat, mis kaasneb. Life is beautiful!

image

Ja muidugi suur aitäh sulle kallis, et mulle nii armsa ja toreda nädalavahetuse kinkisid! :)

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits SO MUCH LOVE