EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

NEW VIDEO

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Müüsin oma hinge Youtube'le... Tegelikult mitte päris, aga just videotega olen viimasel ajal rohkem tegelenud. Mulle niiii meeldib kogu see Youtube'i maailm ja videote tegemine, monteerimine!! Eks vaikselt tuleb ju harjutama hakata, et jõuda sinna, kuhu soovid ;).  Hetk tagasi tegingi avalikuks oma esimese ingliskeelse video. Endal on ka veel väga harjumatu ennast vaadata, aga ma siiski loodan, et leiate sellest midagi huvitavat ja igasugune tagasiside on rohkem kui oodatud :)) .

 

PS! Ma tean, et ma kohmerdasin suht palju ja mõned klipid on halvasti lõigatud, aga harjutamine teeb ju meistriks smile-emotikon.Head vaatamist ja mõnusat nädalalõppu teile! 

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits NEW VIDEO