EEVA naistekas

Kolmapäev, 27. September 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

WEEKEND IN DETAILS

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Uus töönädal on juba suure hooga peale hakanud, aga sellest hoolimata räägin täna hoopis oma möödunud nädalavahetusest. Reede õhtul sõitsime vanema õega maale, vanemate juurde, kus ettevalmistused laupäevaks olid juba käimas. Toimus siis juba traditsiooniks kujunenud Rahvapidu minu vanemate "talus". Täpsemalt ürituse nimi Suur Rahvapidu Siimu-Jaani talus.

Teemaks ikka 20-30ndad ning sel aastal oli meil võtmesõnaks tuletõrje ja tuletõrjeseltsid. Päev oli tore, vähemalt meie endi jaoks. Ja mis saakski olla parem, kui terve oma perega üheskoos olla üle pika-pika aja. Õhtul hakkasime juba Tallinnasse tagasi sõitma, aga koju jõudsin ma ikkagi peale ühte öösel, mis tähendas vähest magamist, sest pühapäeva hommikul suundusin juba kaitseväkke külastuspäevale. Oli see vast tore algus päevale! Ilmaga meil muidugi kohe üldse ei vedanud ja ilmselt oli ka see üheks põhjuseks, miks pärast kodus üksinda olles kohe palju raskem hakkas :D. Aga äääretult hea oli näha oma tublit sõduripoissi ja nüüd ootan ma juba põnevusega, et uus nädalavahetus kätte jõuaks! Seniks aga, olge tublid ja edukat töönädalat! :)

PS. Meie ürituse kohta saate täpsemalt lugeda siit: Suur Rahvapidu Siimu-Jaani talus.

image image image image image image image image image image image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits WEEKEND IN DETAILS