EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

SHOP MISSGUIDED SALE

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Suveseilid on jätkuvad käimas ja Missguided's on nii palju häid pakkumisi! Läksingi eile sinna spetsiaalselt kingi vaatama, sest tegelikult plaanisin endale Bershast ühed kingad osta, aga proovima minnas ei olnud ma ikkagi 100% rahul. Niisiis alustasin kodus kõikide netipoodide läbivaatamist ja Missguided oligi mu viimane lootus, sest näiteks Nelly's olid kõik väikesed numbrid juba välja müüdud. Aga õnneks mul vedas! Oli isegi üsna raske mingi valik teha, aga lõpuks otsustasin nende Barely There Stappy Heeled Sandals'te kasuks ja nüüd ootan põnevusega oma esimest Missguided'i tellimust. Super põnev!

 

image
1. / 2. /  3./ 4./ 5./ 6. / 7.

Minge kindlasti uurima, mis head seal veel pakutakse ;) .

Ilusat neljapäeva, kallid lugejad!

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits SHOP MISSGUIDED SALE