EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

LAST COUPLE OF DAYS

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Tervitused Kuremaalt! Olen siin juba tegelikult paar päeva pesitsenud. Täpsemalt jõudsime siia, Marko vanemate juurde, reede pärastlõunal, aga õhtu veetsime hoopis kuskil kaugemal sünnipäeval. Mul oli nii-nii hea näha oma kalleid Jõgeva tüdrukuid ja nüüd ootan ma veel rohkem sügist, et koos ülikoolielu vastu võtta (loodetavasti :D). 

Üldse oli kõik nii tore ja lõbus, kuni eilse hommikuni, kui ma ennast väevõimuga voodist välja pidin ajama. Aga õnneks veetsime siiski päeva mõnusalt – Tartus poodides ringi jalutades, et veel viimased vajalikud asjad Markole kaitseväeks ära osta ning hiljem tagasi jõudes sõitsime kohe grillima! Meie selle suve esimene ja viimane grillimine koos..  Juba homme on käes see karm reaalsus, et algab üks üksik aasta. Aga vähemalt on mul selle kõige juures ka palju uut ja põnevat tulemas (juba mainitud ülikool näiteks), nii et ma usun, et saan hakkama ka üksi olles.  Ärevust on igatahes palju, aga järgmine aasta samal ajal on see kaitsevägi läbi ja kõik on jälle ilus ja tore.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About my look: jumpsuit - H&M Kids / Sneakers - Nike Air Max ST

 

Muide, panen nendest 4 päevast juba vlogi kokku, nii et kindlasti tulge siia paari päeva pärast seda vaatama! 

 

 

 

 

 

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits LAST COUPLE OF DAYS