EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

MY GYM ROUTINE: UPRIGHT BARBELL ROW #gethealthywithme

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Nii, nii, nii, minu õlatrenni lõpuni on jäänud veel 3 harjutust ja siin on teie ees üks nendest. Ingliskeelne nimetus on harjutusel Upright Barbell Row või lihtsalt Upright Row. Peamine töötav lihas on siin õlad, aga samal ajal saab treenitud ka trapets.

 

Kuidas harjutust sooritada? 

image

Võta kang kätte ettevaatlikult, nii, et käed ei oleks natuke vähem kui õlgade laiuselt. Kang peaks ulatuma sinu reie ülaosa juurde, käed sirutatult ja küünarnukkidest võiks olla väike kõverdus. Hoia selg sirge! Hinga välja ning kasuta oma õlgade küljelihaseid, et kang üles tõsta. Hoia kang tõstmise ajal oma kehale lähedal. Tõsta kang nii kõrgele, et peaaegu puudutab su lõuga. Väike nõuanne:Küünarnukid peaksid alati olema kõrgemal kui käsivarred. Tähtis on ka oma keha harjutust sooritades paigal hoida. Hoia lõpuasendit paar sekundit. Langeta kang aeglaselt tagasi algpositsiooni, samal ajal hinga sisse.  Korda harjutust vastavalt oma kavale. 

Let's get fit!

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits MY GYM ROUTINE: UPRIGHT BARBELL ROW #gethealthywithme