EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Tantsupeost, kutsikatest ja Kuma liblikast

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei!

Mis meil siis uudist? Ega väga polegi. See nädal on lapsed lasteaiast vabad. Järgmisel nädalal on mitu üritust, kuhu kindel minek. Üks neist on eelkooliealiste tantsupidu Haapsalus. Kristella on veidi pahane küll. Küsis, miks ma teda igale poole, kuhu võimalik, kirja pean panema. Võib-olla ma seepärast katsun igalt poolt osalt võtta, et ma ise väiksena kuigi palju ei saanud käia. Nüüd elan kõik laste peal välja :D Ma olen kindel, et kui kohal oleme, on Kristella rahul, ennegi sellist pööret näinud. Sõlge on ka vaja. Kui keegi teab, kust otsida, andku teada :)

 

Daisyl on viimasel ajal kutsika soov süvenenud. Iga oma silmaga nähtud koerapoeg võimendab tahtmist veelgi. Viimastel päevadel on ta lausa nööri otsas oleva õhupalliga väljas ringi jooksnud - see pidi kutsikas olema. Mängukoera tassib ka igale poole kaasa ja ta on vägagi tõetruu kutsika niutsumise ära õppinud. Aga noh, kuna kutsika võtmine on peaaegu sama tõsine teema, kui lapse saamine milleks mina veel valmis pole, ostsin täna poest õhupalle juurde. Las jooksutab neid.

Sain täna Kuma liblika ka kätte. Ise ostsin, kui kedagi huvitab :D Ei saanud tasuta. Valikut oli päris raske teha ja nii kui liblika kätte sain, panin ta endale ka kohe külge :)

image
 Ehk raatsin kunagi mõne liblika veel soetada :)

image
Kuidas teile need kuulsust koguvad liblikad meeldivad? Kas on ehk endalgi olemas ja mis värvi? image image


Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Merje Tantsupeost, kutsikatest ja Kuma liblikast