EEVA naistekas

Reede, 19. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Suvi on tulemas!

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Need, kes on mu blogi alguse aegadest saati lugenud, vast mäletavad, et suviti kaon ma kuhugi ära. Ja see ongi nii: ajal, kus oleks kõige rohkem kirjutada, ei jagu selleks aega ja tahtmist. Või noh, mis aega, kauakest see ühe postituse valmis klõbistamine ikka aega võtab. Justkui seda tahtmist ja viitsimist pole. Ma ise tunnen, et juba tulevad pikemad pausid sisse :D Eks näis kuidas see suvi läheb.

 

Ja nüüd kaasa mõtlemist laiale ringile: 
Me sõidame küll suviti perega palju mööda Eestit ringi aga olen enam kui kindel, et kõike me siiski näinud pole. Ehk saan tänu teile lastele mõne toreda elamuse pakkuda, nii, et soovitage igasugu põnevaid kohti ja ettevõtmisi, kuhu lastega minna ja mida teha. Kas on kuskil mõni rattamatk? Mõni mõnus matkarada? Toredaid vaatamisväärsusi? Vabaõhumuuseume? Ilusaid telkimiskohti? jne, jne... Võib soovitada ka saari.


Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Merje Suvi on tulemas!