EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Siili pubi, Tallinn (Mustamäe)

Postitas blogisse: Toidunautlejad
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

16.05.2013

Ka Eestimaale on jõudnud mõnus kevad, on maikuu keskpaik. Puud, põõsad - kõik on tärkamas ja ärkamas, ringutamas pärast ränka talve. See mõnus tunne, kui Päike taas paitab lumivalgeid põski, annab tunda enda võimsusest ja paneb inimesed nii lihtsalt naeratama ja särama, mida kahjuks lumine sädelus talvel nii hästi ei suutnud :). Linnulaul, kevadine tuul sasimas juukseid... ning toidunautlejate tühi kõht on viinud neid seekord Siili Pubisse.


Lõpuks jõudis kätte see hetk, millal saab toidu nautimist teha väljaspool siseruume. Paljud teavad Siili Pubi kui ühte pidutsemispaika ja pole ehk seal toitu mekutanud, meie - toidunautlejad tänaseks aga küll.

Nagu tavaks saanud, siis ka seekord käisime söömas voucherite eest. Lihtne viis tutvuda uue kohaga ning saada kõhutäis, vahel isegi, poole odavamalt kui tavaliselt. 

Siili Pubi Facebookis

Siili Pubi kodulehekülg

Astudes Siili Pubisse sisse, siis üllatas selle interjöör. Selles ei olnud teab midagi erilist, samas väljaspoolt see ei tundunud üldse niivõrd hubane ja mõnus. Kuna ilm oli ilus otsustasime minna õue sööma. ka seal oli väga kena terass. Olgugi, et tegemist on kohaga, mis on kohe Sõpruse puiestee ääres, oli terassiäärne kujundus märkimisväärselt muljetavaldav. Esimese pilguga tundus, et oleme astunud Mustamäelt ühe sammuga kuhugi õdusasse looduslähedasse paika. Loomulikult seda ikka süvendas mõnus kevadilm ja linnulaul..

Voucherite, mis olid kingitud (Aitäh!), eest tellisime siis: meespool Kiivei kotleti friikartulitega ja naispool kanafilee ananassi ja juustuga. Praadide kõrvale valisime õunamahla.
Pildid ka: 

b2ap3_thumbnail_photo3.jpgb2ap3_thumbnail_photo2.jpg

Ja natuke muid klõpsitud pilte, et edastada nähtut:

b2ap3_thumbnail_photo.jpgb2ap3_thumbnail_photo1.jpg

Söögist siis:

Esimesena sooviks kohe ära mainida, et naispool valis prae kõrvale keedukartulid. Ebameeldiv üllatus oli, et keedukartulite kõrvale oli pandud külm kaste! Oleks eeldanud, et kui on keedukartul, siis on soe kaste või vähemalt teavitatakse ette, et prael on külm kaste. Kahjuks ei olnud ka see menüüs kirjas. Järgmine kord naispool teab küsida toitlustuskohtades keedukartulit valides, kas prael on külm või soe kaste. Kahjuks muutis see prae koheselt.... mitte halvemaks, aga ei muutnud just praadi kõige paremaks. Praad oli kuiv, keedukartulit just ketšupikastmega väga ei meeldi süüa. Seega mehepoolne valik friikartulid - tegi kadetaks küll.  Eks kõik ole maitseasi ja nagu siinses blogis oleme ka varem maininud - kõik on subjektiivne. See on MEIE arvamus. Naispoole kanafilee oli aga üsnagi maitsev. Meeldis, et oli kanafilee peal hoopis ananassitükid mitte ananssilõik (nagu enamjaolt sarnaste praadidega). See tegi kanafille söömise palju mõnusamaks ning oli parem viis tunda kanafilee ja ananassi maitset korraga :). Tavaliselt tahavad ananassirõngad pealt maha libiseda ja siis peab lõikuma ananassi ning siis kanafileed. Samuti kanafilee suurus oli täitsa normaalne. Meespoole kiievikotlet oli, öeldes noorte keeles "tätisa OK". Küll oleks võinud meespoole arvates kotlet olla veidike maitsekam ja mahlasem. Natuke kuivaks jäi (naispoole hea meeleks ei olnud ainult tema praad kuiv!). Prae kõrvale serveeriti toorsalatit, mis oli väga maitsev ja rikkalik. Virsik ja paprikagi olid esindatud! See andis praele õnneks mahlasust ja veelgi paremat maitsekust juurde.

Nagu toidunautlejad on märganud, siis kõik toidukohad ei too söögi kõrvale leiba/saia. Õnneks Siili Pubi selle pealt kokku ei hoia.

Kokkuvõtteks võime öelda, et täitsa maitsev oli! Jah, ei saa öelda, et oleks olnud midagi teab mis erilist, aga midagi halba otseselt ju ei olnud. Pigistagem silma kinni keedukartuli ja ketšupikastme kohapealt. Täitsa korralik söögikoht, kuhu võiks sööma minna. Hinnad küll, vastavalt rahakotile, on natuke kõrgemad kui keskmised Mustamäe söögikohad. Näiteks täishinnaga on naispoole tellitud söök  7 eurot.

Teenindus oli viisakas ja korralik. Miljöö mõnus, parkimiskohaga probleeme ei olnud...

Lõpphindeks: 3,8 punkti 5-st

Kindlasti on lugejate seas Siili Pubi külastajaid - jagage arvamust! Huvitav oleks ka lugeda, kuidas on pidutsemisega antud kohas :).

Järgmiste maitseelamusteni,
Toidunautlejad!


Lihtsad gurmaanid on noorpaar, kes armastavad toitu ning loomulikult - süüa. Blogi eesmärgiks on anda hinnang söögikohatadele, mida oleme külastanud - kui oled hädas, kuhu sööma minna, võib-olla leiad just siit endale meelepärase! Soovime rõhutada, et meil puuduvad vastava eriala paberid st me ei ole kokad, pagarid ... ja vähemalt lähitulevikus ei ole ka plaan antud eriala õppima minna. Oleme tavalised inimesed, tavalised kliendid, kellele meeldib s ü ü a! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Toidunautlejad Siili pubi, Tallinn (Mustamäe)