EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

RUNNING - CHECK

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei, armsad! Loodan, et teil kõigil on olnud imetore algus nädalale. Minul igatahes küll. Kuigi hommik algas tegelikult sellega, et magasime poolteist tundi sisse, kuna ma olin unustanud äratuse panna... Ja Marko pidi 20min valmis saama ja kooli jooksma. Ma ausalt ei tea, kuidas ma unustasin :D . Kuna äratus oli seetõttu väga kiire (ja mul oli tappev nälg üles tõustes), siis otsustasin, et teen täna varasema jõusaali. Hommikusöök sisse, asjad kokku ja minek. Pühendusin täna ainult jalgadele ja seetõttu sain ka natuke rutem valmis. Kokku tund aega ja kodus olin juba enne 12, nii mõnus! Peale lõunat, kui Marko koju jõudis, käisime ka selle nädala jooksul ära. Ma ausalt mõtlesin, et ma suren sinna..

Ei tea mitusada korda ma mõtlesin, et okei, kohe jään seisma ka. Aga õnneks suutsin ikkagi lõpuni pingutada. Nüüd on jälle mõnus olla ja isegi järgnevad 2 päeva tööl ei hirmuta mind, sest nädalavahetus on vabaaa, jee! :)

Have an amazing week, you guys!! xx

image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits RUNNING - CHECK