EEVA naistekas

Reede, 02. December 2022

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Good morning!

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Tundub, et minu sünnipäevapostitusega läheb veel ikka aega, sest ootan endiselt seda ühte pilti, mis meist tehti, et oleks ikka midagi illustratiivset pika jutu juurde. Aga tulemata ta ei jää! :)

 

Täna on jälle üks nendest toretatest päevadest, mil vabal päeval vara üleval, sest tegutsemist on palju. Kohe-kohe sõidan kesklinna, et lõpuks oma küüned korda teha. Jaa ma olen nii elevil, nii kaua juba oodanud seda ja lõpuks ongi see päev käes, jee! Peale seda on plaan Liinale külla minna ning enne kolme peab kindlasti jõusaalis olema. Tuleb tegus päev, aga nii ongi kõige parem. Head päeva teile! ;)

image

image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits Good morning!