EEVA naistekas

Reede, 22. September 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Comfort Comes First

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Olen küll suur kontsakingade armastaja, kuid reisima lähen alati madalates jalanõudes. Reisimine võrdub alati pikkade jalutuskäikudega ning kontsakingades neid distantse ei läbi (kuigi mõned vaprad naised seda suudavad, minu full respect neile!). Ka Londoni reisil olid mul madalad mokassiinid jalas, mis hakkasid siiski jalale haiget tegema ning nii need kuldsed Michael Kors sneakersid ostetud saidki. Need päästsid mu jalad, järgnevate päevade pikad jalutuskäigud ja kaaslase närvid :)


***
I’m a big fan of high heels but I always travel in flat shoes. Travelling equals with long walks and in my opinion it’s impossible to do on high heels (some brave women still fo it, my full respect to them!). I was wearing flat mocassins on my last London trip as well but somehow they still started to hurt my feet. And so those golden Michael Kors sneakers were bought. They saved my feet, following days, long walks and my boyfriends nerves :)

Michael Kors golden sneakers

Michael Kors golden sneakers

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Todaysfavorites Comfort Comes First