EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Volüümripsmed/Naaritsaripsmed - LUX Lashes

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

 

Ripsmete kohta tuleb minu blogis vist kõige rohkem küsimusi. Minu silmakesed teeb ilusaks Liis firmast LUX lashes. Just hiljaaegu tegi ta omale ka uue facebooki lehe : LINK .

 

image

Liis on tegelenud ripsmete paigaldusega nüüd juba 5 aastat ja ma ise sattusin tema juurde nii umbes pool aastat tagasi. Pesitseb ta Jakonsoni 14 aadressil ning temaga saab ühendust telefoni teel 56268098. 

Minul on paigaldatud 11mm pikkused ning 7D efektiga volüümripsmeid. Tavalisi naaritsaid saab tema juures ka. Volüümripsmete paigaldus on 35 eurot ning hooldus 30. Naaritsate puhul 25 eurot paigaldus ja 20 eurot hooldus.

image

Naljakas on see, et tihtipeale arvavad inimesed, et mul on palju pikema pikkusega ripsmed paigaldatud. Ilmselt on asi selles, et ma olen ise nii pisikest mõõtu ning seetõttu tulevad ripsmed rohkem esile. Lühemaid kui 11mm ma aga kahjuks paigaldada ei saa.. Lihtsalt seetõttu, et mu oma ripsmed jääksid muidu pikendustest pikemaks. Siis oleks efekt ilmselt päris naljakas :)

Aga ega pikemat juttu polegi.. Ilusat neljapäeva!

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Triinu Liis Volüümripsmed/Naaritsaripsmed - LUX Lashes