EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Indoor outfit

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Tänased outfiti pildid on küll vähe teistmoodi, kui tavalised, kuid vast pole hullu. Teadsin kohe hommikul, et tahan mõned pildid teha, aga õue külma kätte minna ei viitsinud, sest kodune hommik vabal pühapäeval oli niii mõnus! Nautisime pikalt hommikusööki ning jõime isegi 2 kannu kohvi ära.. Väga unusual meie puhul.

 

image
Blouse - gifted from bf / Jeans - Terranova / Heels - E5P / Jewerly - Expressions & Takko


image image image

 Selle outfiti panin kokku jälle oma soojuse igatsuse tõttu. Tunnistan ausalt, et ma polegi neid kingi veel kordagi kuhugi jalga saanud panna.. Hetkel mõtlen küll, et kui vähegi ilm lubab, siis korjan kõik õhemad jalanõud ka kapist välja, sest lihtsalt ei taha enam iga päev saapaid kanda. Tahaks midagi uut ja värsket!

Kohe peale meie väikest shooti läksime jõusaali ja mul vajus lausa suu lahti, kui uksest sisse jõudsime, sest rahvast oli nii palju. Kõik kardiomasinad olid hõivatud ja üldse tundus, et läheb raskeks. Aga õnneks kadusid enamus inimesi rühmatrenni ning poole tunni pärast oli meid üldse juba palju vähem. Nii et trenn sai ikka hea! Homme jälle :) .

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits Indoor outfit