EEVA naistekas

Teisipäev, 16. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Lushi vannipomm Cinders

Postitas blogisse: All About Beauty
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Ostsin sooduspakkkumiste aegu Lushist kaks vannipomm, esimese kohta saad lähemalt lugeda sellest postitusest. Teine kannab nime Cinders ning suuruselt on poole väiksem kui tavalised Lushi vannipommid. Oma tillukese välimuse tõttu sulas see vannis õige kiirelt ära, jättis vee erkkollaseks, aga kahjuks hajus ka kollasus ruttu ära. Cindersi vannipommis on tunda tugevaid vürtse - piparkooke, jõule ning üleüldiselt lõhnab see täpselt nii nagu Lushi pood.

Kahjuks oli aroomi püsivus väga nõrk ning kadus esimeste minutite jooksul. Need roosad täpid praksusid vees ning kuna neid oli pommi sees päris palju, siis olid need ka nö vannisoola toime eest. Kuid kuna lõbu jäi väheks ja Cinders ei üllataunud mind mitte millegagi, siis ei soovita ma seda ka kellelgi osta. Ei selle alghinna eest (umbes 4 eurot) ega ka ka -50% soodukaga.

image

image

Missugused on teie kogemused Lushi vannipommidega?

Olen Epp, Tallinna tüdruk ja nagu blogi pealkiri ütleb, siis kirjutan kõigest ilusast - huulepulkadest ja kottidest, kodukujunduse ja inimesteni välja. Vaadake üle ja loodetavasti naudite ;)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Epp Lushi vannipomm Cinders