EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Kuidas välja näha nagu Victoria`s Secreti ingel!

Postitas blogisse: All About Beauty
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Kas teie vaatasite Victoria`s Secreti moeshowd? Mina vaatasin mõnda klippi ja pikemate videode peal kerisin sinna peale, kus oli näha Candice Swanepoeli. Ta on mu lemmik Victoria`s Secreti ingel. Ja ta tõepoolest on ingelik - alustades ilusatest heledatest juustes, sära täis näost ja vapustava kehani välja. Samas on ta väljaspool lava üsna tagasihoidlik, mis teeb muidugi tema olemuse veel õrnemaks ja naiselikumaks. Kõik naistele suunatud meediaväljaanded on paksult täis õpetussõnu sellest, kuidas saavutada VS ingelitele omalikud lokid ja meik, niisiis jagan teiegagi ühte videod sellest, kuidas saada tänavuse aasta look. Märksõnadeks on kergus ja lihtsus

image

image

Head vaatamist ja katsetamist!

Olen Epp, Tallinna tüdruk ja nagu blogi pealkiri ütleb, siis kirjutan kõigest ilusast - huulepulkadest ja kottidest, kodukujunduse ja inimesteni välja. Vaadake üle ja loodetavasti naudite ;)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Epp Kuidas välja näha nagu Victoria`s Secreti ingel!