EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Volbriöö ehk nõiad on väljas?!?!

Postitas blogisse: Toidunautlejad
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Täna on siis volbriöö, linn peaks olema tulvil nõidadest ning mustast lõkke tossust. Tundub aga, et tegelikult on linn rahulik ja kasutab volbriõhtut niisamuti nagu iga teist teisipäeva, boonuseks lihtsalt vaba kolmapäev.

Toidunautlejate naispool valmistas õhtusöögi ise, aga proovib meespoole viia välja smuutisid nautima. Nimelt kingiti meile taas vouchereid. Selleks puhuks siis hoopis aga smuutide vouchereid. Kui mekutama läheme, siis kindlasti proovime ka väikese arvutuste siia kriblada.

Märkuseks, et toidunautlejate naispool on olnud haige ning tervenemismärke väga ei tundu olevat, seega toidukohtade arvustused võivad nüüd mingiks ajaks jääda taas soiku...

Seniks aga - HEAD LUUALENDU!!

Lihtsad gurmaanid on noorpaar, kes armastavad toitu ning loomulikult - süüa. Blogi eesmärgiks on anda hinnang söögikohatadele, mida oleme külastanud - kui oled hädas, kuhu sööma minna, võib-olla leiad just siit endale meelepärase! Soovime rõhutada, et meil puuduvad vastava eriala paberid st me ei ole kokad, pagarid ... ja vähemalt lähitulevikus ei ole ka plaan antud eriala õppima minna. Oleme tavalised inimesed, tavalised kliendid, kellele meeldib s ü ü a! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Toidunautlejad Volbriöö ehk nõiad on väljas?!?!