EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Photo of the Day #19

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Täna toimus Baltika kaubamärkide sügis-talviste kollektsioonide esitlus.

Asukohaks oli valitud Noblessneri sadam ning esitlus toimus vana sadamahoone II-l korrusel, kus oli umbes 40 kraadi sooja ja värsket õhku 0. Kollektsioonidest, mida enne kuumusest lahkumist vaadata jõudsin, meeldis enim Bastioni naiselik, moodsalt klassikaline lähenemine. Positiivseks uudiseks on see, et avati kõiki Baltika kaubamärke (Monton, Mosaic, Bastion, Ivo Nikkolo, Blue Inc London, Baltman) ühendav e-pood AndMoreFashion, kust saab uusi kollektsioone juba osta.


***
New collections for autumn-winter were introduced today by Baltica and it’s brands Monton, Mosaic, Ivo Nikkolo, Blue Inc London and Baltman. One big and good news is that all those good brands are collected together in newly opened web shop AndMoreFashion. New collections are already available there!

20140807-223415-81255061.jpg

20140807-223424-81264041.jpg

20140807-223435-81275703.jpg

 

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Todaysfavorites Photo of the Day #19