EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

New: 4.08.14

Postitas blogisse: Jaanika
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

I went shopping only for one reason-to find some work shoes.Well like always it ended up with some extras.
The first store that i went looking the shoes was Walking.Usually i prefer Shu but Walking was closer  and it had major sales.Well,i got my shoes and almost on my way out i saw those purple flats and i looked at my shoes that i was currently wearing and decided that i need new ones.Those flats where on sale 29.99 to 8.99.So pretty good deal:)


Then i remembered that i heard that Equa bottles are now in stores and i needed one.I got my yellow glass bottle at Apollo book store and i am more that happy:) It was 20 (something) euros.
Then i went to my fav second hand shop Paavli and came out with white bikinis and a sheer blouse.Bikinis where only 5€ and the blouse was 3€

image

Läksin poodlema ainult ühe mõttega-saada omale uued jalatsid töö juurde.Aga nagu ikka kaasnesid ka mõned boonused:) Esimene pood kuhu läksin oli Walking.Seal on hetkel ligi 70% allahindlused ja kui tavaliselt eelistan ma Shud,siis soodukad ja lähemal olemine sai saatuslikuks.Minu õnneks sain sealt omale jalatsid ja olin juba peaaegu lahkumas kui avastasin need imeilusad lillad, kuldsete detailidega sandaalid.Vaatasin oma jalas olevaid sandaale ja mõtlesin, et oleks aeg uute jaoks ja nii ma need iludused ära ostsingi.Originaal hind oli neil 29.99 € aga mina sain nad kõigest 8.99 eest,seega väga hea ost ma leian:)

Olin kuskilt lugenud ,et Equa pudelid on nüüd neti avarustes väljas ja saadaval Apollo raamatupoes.Kuna mul oli kohe kindlasti ühte sellist pudelit vaja ,siis selle ma ka sain.Maksis ta midagi 20€ ringis.

Ning loomulikult ei saanud ma ju Paavlisse minemist vältida.Sealt tõin koju valged  bikiinid,hinnaga 5€ ja mine sa tea,võibolla jõuan isegi ujuma see suvi:) Ning selle peaaegu läbipaistva kraega pluusi,hinnaga 3€.Viimasel ajal on mulle sellised kerged pluusid nii meeldima hakkanud,et ma neid ainult ostakski:)

image

Blogi on peamiselt iluteemaline aga sekka satub ka elustiili :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Jaanika New: 4.08.14