EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Aianurk: Freesiad

Postitas blogisse: Lilyac
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei! :)

Ma arvan, et paljud mäletavad minu kevadist lillede ettekasvatamist, üheks sordiks oli freesia.

Minu kevadine vaev on igal juhul vilja kandnud ja ma olen selle üle tõsiselt õnnelik, sest väga paljud on öelnud, et esimene kord freesiatega läheb alati aia taha aga mul ei läinud :)

 

ühel on juba õied küljes, teisel hakkavad tulema ja ülejäänud kasvavad üpris innukalt, ainult üks mädanes ära, sest tal tekkis juba toas olles sellised pruunid laigud lehtedele ja tuttav rääkis, et see olevat mingisugune sibulaga seotud asi ehk see ei mädanenud ära vaid haigus sai talle saatuslikuks.

image

Mis mulle selle lille juures meeldib on see, et ta pidavat vaasis kaua säilima ja, et seda kontrollida on see lilleke enda tee leidnud juba minu ema lillevaasi :)

Muidugi ei jäta ma mainimatta seda lõhna, väga magus, kuid samas nii värske :)

Olen 18 aastat vana ja pärit Lääne-Virust. Armastan maiustusi, loodust, poodlemist ja niisama lebotamist. Ma ei hinda inimesi välimuse järgi. Võtan oma elu lihtsalt, kuid panen paika enda sihid :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid V.A Aianurk: Freesiad