EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Bloglovin´ - mis? ja miks?

Postitas blogisse: Genefic
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Mulle tuli suure üllatusena, et paljud teist jälgisid igapäevaselt blogisi minu lehe paremal servas olevatest blogirullidest ja vabandused nende ees, kes neist nüüd ilma. :) Nimekiri oli liiga pikaks veninud, paljusid neist ei jälginud ma enam isegi ja lehe üleslaadimine võttis juba ilmatuma aja.


Tahtsin oma jutuga sinna jõuda, et tegelikult palju mugavam ja ülevaatlikum on jälgida just enda lemmikblogisi selleks spetsiaalselt loodud lehel BLOGLOVIN`. See on tehtud imelihtsaks - leia oma lemmikblogi servast Bloglovin´i nupp või otsi blogi nime järgi BL-ist üles ja klikka follow, nii oledki blogi lisanud oma lemmikute nimekirja ja iga kord, kui külastad BL-i lehte, on kõikide sinu poolt jälgitavate blogide uued postitused ilusti koos pildi ja väikese jutukesega kenasti reas. 
Enamikes blogides on kasutusel isedisainitud BL-i nupud, minul on veel nende enda lehelt tõmmatud ikoonid, kuigi ega see paljas naine ja puudlid eriti kokku sobi... :)

image

Nupule klikates avaneb aken, kus saad end registreerida, kas FB või emaili kaudu. Kui see kord tehtud, oled alati sisse logitud ja see aken enam ei avane, kui sa end muidugi vahepeal välja ei soovi logida.

image

Nüüd jääbki üle vaid klikata follow...

image

Mis mulle eriti meeldib - Bloglovin´ist leiab Popular posts ja Find blogs lehtede alt ilmatumal hulgal lahedaid postitusi ja uusi blogisi, mida jälgida.

Postitusi saab Bloglovin´is ka likeda, seda näevad siis ka sinu sõbrad, kes BL-it kasutavad ja sina näed oma sõprade lemmikpostitusi. Sõbrad on siis kõik need , keda followd.  

image

Blogisi saab jälgida ka privaatselt, kui sa soovid mõne lugemist saladuses hoida. 

image

Kuidas ja kus teie oma lemmikblogisid jälgite?

image

Tänaseks kõik, olge armsad!♥

imageimage image

Olen Pille-Riin, 30+ šopahoolik Tartust, kes püüab elu mitte liiga tõsiselt võtta. ;) Minu blogist leiad postitusi ilu-moe-toidu-kodu vallast. Loodan, et meeldib! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Pille-Riin Bloglovin´ - mis? ja miks?