EEVA naistekas

Reede, 09. December 2022

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Pictures from Iphone

Postitas blogisse: All About Beauty
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Viimasest sellelaadsest postitusest on omajagu aega möödas - seepärast ka nii palju pilte möödunud aegadest. Maikuu läks nagu näha lillede õitsemise noodis ning see aeg, kui õunapuud, sirelid, tulbid ja piibelehed õitsevad on mu lemmik. Käisime tähistamas sõbranna sünnipäeva restoranis Kadriorg, viimasest olen eelnevaltki siin blogis juttu teinud. Kadriorg on mu lemmik ning minu meelest kõige ilusam just kevadisel ajal. Nüüd on käes juuni ja õunapuud on juba täiesti rohelised. Õnneks on meil veel kolm kuud aega, et sellist siiruviirulist roosakat taevast nautida! :)

 

image
image
image
image
image image

Olen Epp, Tallinna tüdruk ja nagu blogi pealkiri ütleb, siis kirjutan kõigest ilusast - huulepulkadest ja kottidest, kodukujunduse ja inimesteni välja. Vaadake üle ja loodetavasti naudite ;)

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Epp Pictures from Iphone