EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Stripes

Postitas blogisse: Teele M blog
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Nädalavahetuse veetsime Meelisega maal. Niitsin 4h muru ja sain päris palju päikest. Nii mõnusad soojad ilmad on hetkel ja koolis käimine on  lausa piin. Viimased 3nädalat ja kool on läbi. Seniakaua peab palju pingutama ja eksamid läbima edukalt.

Ootan väga seda päeva kui saan ilusas kleidis istuda seal toolil ja lõpuksometi saada oma tunnistus kätte. Üritan ikka tihedalt blogida aga kooliga väga palju tegemist. Ma loodan, et saate aru. Peale lõpetamist lähen ma pikemale reisile kus teen tuhandeid pilte, mida teiega hea meelega jagan. Nimelt lähen kolmeks päevaks Inglismaale, seejärel kümneks päevaks Hispaaniasse ja sealt siis uuesti viieks päevaks Inglismaale. Tuleb väga lahe reis koos oma kallite õdede ja Meelisega! :) image image image image image

Teele moe ja elustiili blogi, kus võib leida erinevaid postitusi moe-ilu-outfitide-reisimiste ja muu huvitava vallast. Toimub ka palju erinevaid giveaway'sid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Teele Stripes