EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Event: Oriflame make-up day

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

I went to Oriflame make-up salon, where Estonian make-up artist Caroliina Neerot showed us some tips and tricks. We spent a nice time watching new products, laughing and eating delicious (but healthy!) snacks. My favorites were colorful eye pencils, which were so nicely soft and colorful lipsticks, it´s all you need to make your face fresh and shiny.

imageimage
Põikasin läbi hubasest Oriflame koolitussalongist, kus tegi meiki ning näitas nippe ja trikke särav jumestaja Caroliina Neerot. Veetsime koos mõnusa poolteist tundi naerdes, tooteid uudistades ning maitsvaid Oriflame snäkke proovides. Mulle hakkasid silma kõige enam säravad ja värvilised silmapliiatsid, mis olid nii mõnusa süsiga ning kevadistes toonides huulepulgad, rohkemat polegi näo särama löömiseks tarvis! image image image image image image image image image image
Have you ever tried Orflame products, do you have some favorites?
Millised on Sinu lemmikud tooted Oriflame´lt? 

Don´t forget to participate in Giveaway HERE.
Ära unusta osalemast loosis, mille leiad SIIT.

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Eneli Event: Oriflame make-up day