EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Cafe Primo, Tallinn

Postitas blogisse: Toidunautlejad
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Toidunautlejatele kingiti sõbrakuu puhul voucher, kolmekäiguline õhtusöök. Aga nagu ikka, suutsime antud voucheri kasutamist edasi ja edasi lükata, seega läksime viimasel võimalikul päeval voucherit lunastama.

Cafe Primo asub Raua tänaval, aadressi numbriks 1. Täpselt Gonsiori tänava tuletõrje maja taga. Kahjuks ei ole antud söögikohal ei kodulehte ega ka Facebooki lehte, seega üldisest menüüst ei tea midagi.

Kohake iseenesest oli pisike ning vaikne, kogu selle umbes tunni aja jooksul, mis me seal veetsime, olime ainukesed kliendid. Eeldasime küll, et kuna voucheri kasutamiseks viimane päev, siis kindlasti tung on suur, aga ei. Igatahes väga tagasihoidlik. Istusime näiliselt väga mugavatele nahkdiivanitele, et jälgida ka vaadet aknast välja. Need nahkdiivanid olid aga väga.... pehmed või meie hoopis rasked(?), aga vahepeal nendel püsimine oli raskendatud - hakkasime laua alla vajuma :D. Aga ei midagi hullu, saime hakkama!

Mõned klõpsud ka kohvikust:

b2ap3_thumbnail_cafe-primo.jpg
Meie vaade, siis aknast välja. Kaunis nelgike pokaalis :)...

b2ap3_thumbnail_cafe-primo1.jpg

Väga huvitav lagi oli kohvikus. Interjöör oligi väga huvitav, vahepeal oli väga kihvte lahendusi samas aga mõned elemendid ei läinud kohe üldse selle kohviku interjööriga kokku...

Igatahes meie voucher hõlmas kolmekäigulist õhtusööki: supp, praad ja magustoit. Prae sai ise valida, valikus oli kala, kana ja liha. Naispool valis kala riisiga ja meespool  (naispoolele üllatuseks!) kana kartuliga. Eelroaks oli püreesupp, kuna voucherid võeti meilt ära, siis kahjuks jään vastuse võlgu, millest täpselt püreesupp koosnes, kuid üheks komponendiks oli brokkoli.

Ootasime oma eelrooga 15-20 minutit. Püreesupp, siis nägi välja selline:

b2ap3_thumbnail_cafe-primo2.jpg

Serveering oli huvitav, mis puudutab salvrätti kausi all. Sünnipäeva temaatiline, õhupallidega kirjaga "Party". See kohe kindlasti ei sobinud sellise õhtusöögiga kokku, salvrätt oleks võinud olemata olla või oleks võinud olla lihtsalt ühevärviline. Võimalik, et see on mõttetu kriitika, aga omamoodi naljakas tundus. Püreesupile oli lisatud praetuid kõrvitaseemneid. Naispoolele need väga ei meeldinud, lihtsalt saiakuubikud (mis olid väga maitsvad! Maitsestatud küüslauguga) oleksid väga hästi sobinud. Meespool ainult sonkis seda suppi, sest tema püreesuppe ei söö. Seega naispool sai eelroa asemel põhimõtteliselt juba pearoa koguse sööki ära süüa. Kohe pärast püreesuppe toodi meile ka praed:

b2ap3_thumbnail_cafe-primo3.jpg

Meespoole Itaaliapärane magus-hapu kanafilee kartuliga.

b2ap3_thumbnail_cafe-primo4.jpg

Naispoole lõhefilee riisiga.

Magus-hapu kanafilee oli täitsa tavaline kanafilee magus-hapu kastmega. Ei saanudki päris täpselt aru, kas tegemist oli ise tehtud kastmega või valmis kastmega nagu näiteks Uncle Ben's või millegi selle sarnane. Igatahes, ei midagi erilist selle prae osas, ei midagi halba, ei midagi ka erilist. Maitseelamust just ei saanud.

Lõhefilee - kala oli liiga ülemaitsestatud. Õigemini kalale oli väga suur kihti pandud peale igasugu maitseid, siis pealmine kiht oli väga-väga üle maitsestatud ning kala ise oli jälle mage. Naispool ise aga laseb kalal veidi maitsestuda ning on maitsestamisega ettevaatlik, sest kala ei tohi üle maitsestada - kalal peab jääma enda hea maitse ning maitseained on ainult täiustamiseks, mitte kala maitse peitmiseks. Meeldiv oli, et riisile oli lisatud natuke maitseaineid. Kaste, mis esialgu kala uputas, oli veidike rasvane, samas üsnagi maitsev.
Kokkuvõtvalt, ei midagi erilist, samas ei midagi halba - täiesti keskpärane.

Magustoiduks toodi meile, siis selline koogike:

b2ap3_thumbnail_cafe-primo5.jpg


Kuna naispoolel oli kõht juba kahest supist ja praest kõht väga täis, siis see kook väga enam kõhtu mahtuda ei tahtnud. Samuti naispoolele see kook väga ei maitsenud. Ei saanudki päris täpselt aru, mis koogiga tegemist oli. Kuna meespoolel ühe supi jagu ruumi kõhus jätkus - leidis naispoole kook koha meespoole kõhus. :)

Kokkuvõtteks: Voucheril olev informatsioon oli paljulubavam, samas toitude serveering ja toidud ise olid.. täitsa tavalised. Kuna mingit elamust just ei saanud, saime kõhu täis, mis oli ka eesmärgiks, võiksime anda punktide kogusummaks: 2,5.

Kas läheksime uuesti? Ilma voucherita arvatavasti mitte.

Lihtsad gurmaanid on noorpaar, kes armastavad toitu ning loomulikult - süüa. Blogi eesmärgiks on anda hinnang söögikohatadele, mida oleme külastanud - kui oled hädas, kuhu sööma minna, võib-olla leiad just siit endale meelepärase! Soovime rõhutada, et meil puuduvad vastava eriala paberid st me ei ole kokad, pagarid ... ja vähemalt lähitulevikus ei ole ka plaan antud eriala õppima minna. Oleme tavalised inimesed, tavalised kliendid, kellele meeldib s ü ü a! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Toidunautlejad Cafe Primo, Tallinn