EEVA naistekas

Laupäev, 09. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Persun Mall wishlist

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Kuna väga suure osa enda riietest tellin interneti avarustest, siis otsustasin mõnigaid leide ka Teiega jagada. Loomulikult kaasneb internetist tellides alati võimalus, et kaup võib välja näha päriselus väheke teistsugune, kuid muude ohtude eest kaitsmiseks on tänapäeval püütud kõik võimalik teha. Olen ise tellinud nii Euroopast kui ka Aasiast ning siiani pole mitte ükski pakk saamata jäänud (ptüi-ptüi-ptüi!) Paar korda on küll teatatud, et toode on otsas, kuid olen sellisel juhul alati raha üsna kähku tagasi saanud.

Seekord võtsin ette koha nimega Persun Mall ja näitan enda lemmikuid tooteid, kusjuures sellelt lehelt tellides ei kaasne mingit postikulu ja selles postituses toodud tooted maksavad kõik vähem kui 19.99€! Cause I buy a large part of my clothes/shoes/jewelery from online shops I have decided to share some nice items with you. This time I checked online-shop Persun Mall and will show you some of my favorite products, they have free shipping worldwide and products listed in this post are less than 19.99€/$!  image image image image image

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Eneli Persun Mall wishlist