EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Rõõmuallikas (Pärnumaa, Tihemetsa)

Postitas blogisse: Toidunautlejad
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Laupäeval viibisime me hoopis tavapärasest teises kohas ning tuli mõte minna avastama ühte üsnagi uut söögikohta Pärnumaal, Tihemetsas. Kohake on avatud olnud natuke üle aasta ning üsnagi tihedalt sealt mööda sõites, mõtlesime et peame ükskord ka seal ära käima! Toidunautlejad kutsusid veel kolm inimest ning sõit Tihemetsa võis alata!

Rõõmuallikas on kohvik Pärnumaal, Tihemetsas mis asub täielikult maantee ääres. Avati see koht natuke rohkem kui aasta tagasi. Kohvikul on olemas Facebooki kodulehekülg kahjuks ei leidnud tavaliselt kodulehekülge. Asukoht KAARDIL. Ärge laske heidutada end pildist, mis kaardil majast on, see on tehtud enne, kui majake renoveeritud:)!! Facebookis on pilte juba korda tehtud majast.
Kohviku kohta ütleks nii, et pärast siia lisatavad pildid, ei suuda kübekenegi kirjeldada seda interjööri, sooja vastu võttu ning hubasust, mis seal olles klienti tervitab. See on tõeliselt huvitav ning mõnus paik. Ise ütleks selle koha kohta väga äge pannkoogikohvik. Pannkoogid on seal põhine "roog". Valida saab soolaste kui ka magusate pannkookide vahel.. Valik on parasjagu lai, et alguses ei suudagi kõige selle hea vahel valikut teha.

Lõpuks sai tellitud sellised söögid:
- šnitselt juustuga ja keedukartulitega
- šnitselt juustuga ja pannikartulitega
- pannkook jäätise ja murakamoosika 2x
- pannkook jäätise ja maasikamoosiga
- pannkook jäätise ja mustikamoosiga
- majakook

Märgiks siinkohal, et toidunautlejad sõid ainult pannkooke, kuid said mekutada ka soolast praadi. Prae hinnaks oli ligikaudu 4 eurot sentidega, pannkoogid jäätise ja moosiga aga 3,50. Ütleme nii, et kõik oli seda raha väärt!!

b2ap3_thumbnail_roomuallikas.jpg b2ap3_thumbnail_roomuallikas2.jpg b2ap3_thumbnail_roomuallikas3.jpg
Pannkoogid jäätise ja maasikamoosiga!       Kaunistuselement ..                    Šnitsel juustuga ja pannikartulitega, värske salatiga!

b2ap3_thumbnail_roomuallikas4.jpg b2ap3_thumbnail_roomuallikas5.jpg b2ap3_thumbnail_roomuallikas6.jpg
Pannkoogid jäätise ja murakamoosiga      Šnitsel juustu ja keedukartulitega, kõrvale   Ootasime kaminatoas sööki, lahe interjöör
                                                                            värske salat!mmm ....ja kui hästi lõhnas see
                                                                            roheline sibul toidul kaunistuseks...

b2ap3_thumbnail_roomuallikas7.jpg b2ap3_thumbnail_roomuallikas8.jpg b2ap3_thumbnail_roomuallikas9.jpg
Väga halvasti jäädvustatud kamin, aga       Kodune idüll kohvikus!                           Majakook! Vaadake kui ilusad taldrikud seal on!
facebookis leiab paremad pildid!

Pannkookide kohta võib öelda, et need olid sellised nagu olema peavad! Väga maitsvad pannkoogid olid. Serveeriti küll üks kook, aga see üks pannkook oli ikka väga suur. Serveering oli toitutel väga isuäratav! Lihtne, samas kaunis ja omamoodi kodune, mis puudutab taldrikuid. Taldrikud olid kaunid ja erilised, samas tekitasid mõnusa koduse/vanaema juures olemise tunde.

Soolasest söögist nii palju, et šnitsel oli mõnus krõmps, aga kuna juust oli paneeringu sees, siis natuke oli tunda kõrbe maitset. See on ka arusaadav, sest juust läheb väga kiiresti kõrbema. Aga seda oli õnneks väga vähe ning iseenesest šnitsel oli väga maitsev. Keedukartul pehme ning kaste maitsekas. Meeldis, et prael on palju värsket salatit*! Praadidele lisaks toodi lauale ka korv leiva ning näkileivaga. Tallinna söögikohtades tundub, et leib-sai söögi kõrvale ei olegi enam nii elemntaarne eeldus.
*Toidunautlejate naispoolele meenutas ainuüksi ka värske salat vanaema juures olemist, sest vanaema - vanaisa juures olid värsked salatid alati törtsu äädikaga.

Kokkuvõtteks soovitaks igal inimesel, kellel vähegi võimalust seda kohakest külastada! Tõeliselt ägeda interjööri ning lausa suurepärase teenindusega söögikoht! Ning maitseelamus on garanteeritud ;)

Kuna aasta alles algas, siis ei tahaks veel öelda, et tegemist 2013 aasta parima söögikohaga, kuid 2013 aastal siiani, on see kindlasti parim!

Punktid: 5-st 5 !

Lihtsad gurmaanid on noorpaar, kes armastavad toitu ning loomulikult - süüa. Blogi eesmärgiks on anda hinnang söögikohatadele, mida oleme külastanud - kui oled hädas, kuhu sööma minna, võib-olla leiad just siit endale meelepärase! Soovime rõhutada, et meil puuduvad vastava eriala paberid st me ei ole kokad, pagarid ... ja vähemalt lähitulevikus ei ole ka plaan antud eriala õppima minna. Oleme tavalised inimesed, tavalised kliendid, kellele meeldib s ü ü a! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Toidunautlejad Rõõmuallikas (Pärnumaa, Tihemetsa)