EEVA naistekas

Reede, 12. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Mesine meekook

Postitas blogisse: Toidunautlejad
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Toidunautlejate naispool:

Olin alati teadnud, et meekoogi tegemine on igavene mäkerdamine. Mäletan, kuidas ema tegi veel suhkrusiirupit ja koogi jaoks kihtide rullimine on kõike muud kui tore.

Mõtlesin, et otsin ühe normaalsema retsepti välja ja proovin seda ikkagi lõpuks teha. Leidsin sellise blogi: http://elisenurk.blogspot.com/2010/12/meekook.html Tegin selle retsepti järgi. Ümber kirjutama ei hakka, keda huvitab, saab sealt seda võtta :)

Märkuseks, et minul läks rohkem jahu. Umbes 800-900grammi, päris kilo vist ei läinud. Teiseks ütleksin, et tegelikult tasuks rohkemgi hapukoort lisada :)

Kokkuvõtteks tuli kook väga maitsev! KUID!! Mitte päris selline nagu minu ema on teinud. Tal olid kihid õhemad ja kook palju maitsekam ning kindlasti parem! (ehk hoopis teise retsepti põhjal tehtud).

Aga see kook oli samuti maitsev ja tundus, et maitses vist kõigile, kes maitsta said!

Maitsvat mesistamist ;)

Lihtsad gurmaanid on noorpaar, kes armastavad toitu ning loomulikult - süüa. Blogi eesmärgiks on anda hinnang söögikohatadele, mida oleme külastanud - kui oled hädas, kuhu sööma minna, võib-olla leiad just siit endale meelepärase! Soovime rõhutada, et meil puuduvad vastava eriala paberid st me ei ole kokad, pagarid ... ja vähemalt lähitulevikus ei ole ka plaan antud eriala õppima minna. Oleme tavalised inimesed, tavalised kliendid, kellele meeldib s ü ü a! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Toidunautlejad Mesine meekook