EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Sügispuhastus!

Postitas blogisse: Eeva toitumisblogi
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

14-päevane organismi puhastuse veebipõhine programm!

Sügis on aeg, kus keha ja meeled hakkavad kohanema jaheduse ja päikesevalguse vähenemisega. Taoline kohanemine võib olla organismi jaoks küllaltki stressirohke. Organismi puhastamine aitab kehal vabaneda kogunenud toksiinidest ning seeläbi tugevdada immuunsust ja vastupanu.

 

Organismi puhastusest enne talve võib olla eriti abi juhul, kui sa põed sügis-talvisel perioodil tihti külmetushaigusi, koged talvemasendust ja energiapuudust.

See tervislik organismi puhastuse programm aitab su kehal töötada optimaalselt, parandada tervist ja saada rohkem energiat ning elujõudu. Organismi puhastuse programmi läbimine on heaks alguseks ka edukale kaalulangetamisele. See ei ole paastumine ega nälgimine vaid hoopis keha toetamine ja toitmine õigete toiduainetega, mida vajad just eriti puhastumise protsessi ajal!

Millest programm koosneb?

Programmi alustame organismi ettevalmistusega puhastuseks. Seejärel tegeleme soolestiku puhastuse ning nahaga, et mürgid saaksid korralikult väljuda. Peale seda alustame maksa puhastusega. Seejärel proovime tasapisi ja pehmelt tagasi pöörduda oma tavapärase rutiini juurde. Samas mitte unustades kasulikke õpetusi, mida saab rakendada ka igapäevaselt

Programm sisaldab:

- 14 päevane täpne menüü koos retseptidega + esmased nõuanded kohe liitumisel

- täpsed juhised ja nõuanded iga päev 14 päeva jooksul e-mailile

- vajadusel konsulteerimine e-maili ja telefoni teel

- Facebooki grupis kogemuste jagamine ja nõuanded

- kõikidelt toiduainetelt eevarelli.com e-poest -5% soodustust (sooduskoodi saad peale programmi tellimist)

Lisaks on soovitav juurde osta organismi puhastust tõhustavad, toetavad ja kiirendavad lisandid, komplekti leiad siit.

Loe lisaks siit.

 

Minu nimi on Eeva Relli-Meldre, olen toitumisnõustaja. Toitumisnõustaja kutse olen omandanud Tartus, Annely Sootsi Tervisekoolis. Olen Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni (ETTA) liige ning olen läbinud ka ETTA kutsekvalifikatsiooni eksami. Lisaks sellele olen läbinud mitmeid täienduskoolitusi. Loe lisa minu blogist aadressil:

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Eeva Sügispuhastus!