EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Kaua sa kannatad

Postitas blogisse: Inksi blogi
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Ta palub sul end usaldada, mispeale oskad mõelda vaid - mismõttes? Sellest ajast alates, kui AK enam noori naissoost silmapaare ei köida ja raamatute lugemine (ei pea silmas „Kuidas peita iluvead vol 3” või „Milliseid nippe kasutavad armastatud Hollywoodi staarid meeste lantimisel” laadseid suurteoseid) samuti viimati „Kevade” Arno hobide hulka ristitud sai, on raskusi nende eevatütarde leidmisel, kes emakeele mõistet kehakeelega segi ei ajaks ja endid Maarjamaal valitsevast meestepuudusest tingituna vamp-naisteks ristida lasknud ei oleks.

Ja rüütellikus pole siinse meessoo hulgast ka kusagile kadunud, vastupidi. Teist nägugi tegemata ruttavad avalikult püsisuhtes olijatena väljakuulutatud mehepojad „appi” oma vallalistele sõbrannadele, kellel nt pole muud alternatiivi, kui see mehepoeg klubisse kutsuda või kui on tarvis siis tema üksildast õhtut sisustada nt kahekesti twisterit mängides või keskkoolipäevilt külge jäänud harjumusest kaksi koos kinos käia või nt hoopis miks mitte oma kaasat asjasse pühendamata oma toredaid sõbrannasid ühistele pidudele kaasa tassida. Kusjuures tähelepanuta ei tohiks jätta asjaolu, et kõike seda tuleb teha suure saladuskatte all – asju varjates, peites ja valetades. Kas me räägime mingist usalduse väga spetsiifilisest eriliigist, mida naine (püsisuhtes oleva mehepoja elukaaslane) peaks sellistel puhkudel kasutama või kust see respekt ning meest sõnast, härga sarvest seis peaks tekkima?

Tänase päeva ühiskond on destruktiivne, mis puudutab usaldusel põhineva paarisuhte alalhoidmist. Pärast seda, kui naised üha kohusetundlikumalt endale naisteajakirju koju tellivad ja sealt pärleid eluks nopivad, mis tihtipeale pärinevad lugudest, mille pealkirjast ei puudu sõna SEKSIKAS selle sõna erinevates käänetes ja kui mehed üha sagedamini asju enda jaoks tühiseks hindavad ja seeläbi neid mainimisväärseteks ei pea, on paarisuhte definitsioon hakanud moonduma, võttes sadu erinevaid varjundeid. Naised pritsivad oma pähetuubitud seksikust olenemata olukorrast, igal ärkveloleku hetkel ja suhtlemispartnerite isikutele liigset tähelepanu pööramata (pean silmas, piire, mis erinevad suhtevormid üldiselt kanda võiksid. Ei peaks, aga võiks.See kõik meeldib üldiselt nõrgaks tituleeritud sugupoolele, meestele, kes sageli ohvri rolli meelepäraseks hindavad ja tuli-see-paha-naine-ja-mina-pole-milleski-süüdi näoga õigeksmõistmist nõuavad.

Keda ja millistes tingimustes siis saab üldse usaldada? Mulle tundub, et kõigil on liiga palju vajadusi. Need vajadused ei ole aegade algusest peale sellised olnud, vaid need on tohutult kasvanud. Mis on aga kõige hullem, et neid vajadusi ja ka ootusi ei osata korrektselt kommunikeerida. Kõik eeldavad midagi ja tihti liiga palju. Kuniks ei lasta moest minna sõnapidamise kombel ei ole lokaalsel katastroofil põhjust tekkida, kuid see kõik on habras. Rohkem avatust inimesed!

Inks

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Inks Kaua sa kannatad